• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

תפילת הודיה

אהרונית

New Member
תפילה תודה לבורא עולם !

מלך מלכי המלכים, הקב"ה אדון עולם, ריבונו של עולם, תודה, תודה שאני עומד/ת כאן ומודה לך, וכל מה שאומר

יהיה כאין וכאפס לעומת כמה שאני באמת צריך/ה להודות לך , והרי על הכול אני צריך/ה להודות לך, כי הכול ממך.
תודה על כל הדברים שבעולם. תודה על רוב ריבי רבבות פעמים שעזרת לי, תמכת בי, הושעת אותי, הצלת אותי, שמחת אותי, ריפאת אותי, שמרת עליי,עודדת אותי, תודה שאתה תמיד איתי.
תודה שאתה נותן לי כוח לעשות מצוות,כוח לעשות מעשים טובים,כוח להתפלל,
תודה על כל הפעמים שעזרת לי ושלא ידעתי להגיד לך תודה,
תודה על החסדים שאתה עושה עימי בכל רגע ורגע,

תודה על כל נשימה ונשימה שאני נושמת. ותודה לך מלך מלכי המלכים, גם על הדברים שאין לי,

תודה שקשה לי לפעמים,
תודה שקצת עצוב לי לפעמים, כי הכול לטובתי, ואפילו שלא תמיד ראיתי שזה לטובתי, עמוק בלב אני יודע/ת שהכול מגיע ממך, והוא הדבר הטוב ביותר עבורי, והוא נעשה במיוחד בשבילי, בהשגחה פרטית מדויקת ומושלמת, כמו שרק מלך מלכי המלכים יכול לעשות.
תודה שלפעמים קשה לי, כי רק ככה אני יודע/ת להעריך את הטוב,כי רק אחרי שנמצאים בחושך, אפשר להעריך את האור.
תודה על החיים הנפלאים שנתת לי.
תודה על כל דבר הכי קטן שיש לי, כי את הכול אתה נתת לי, ולא אף אחד אחר
תודה שאתה תמיד שומע את התפילות שלי, בורא עולם אני מבקש/ת סליחה מעמקי ליבי אם היו פעמים שלא הערכתי את מה שנתת לי, ובמקום לומר תודה רק התלוננתי.

אני עפר ואפר

ואתה כל העולם

אנא אל תרחק ממני

לעולם.

האומר תחינה זו מהלב, הופך מידת דין לרחמים ויזכה לראות ניסים גלויים מבורא עולמים.

התפילה נכתבה ל

חלק עליון