• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

בדיחות ברצף ...

אלזם

New Member
אחד שואל את הרב: מה מברכים על רעל? הרב עונה: ברכה אחרונה. ואם הוא צריך להקיא? הרב עונה: יעלה ויבוא

אלזם

New Member
שבט קניבלים מגיע לניו יורק ומתקבל לעבודה בחברת היי טק. מנהל כוח האדם אומר להם: אתם תקבלו כסף טוב, יש מזנון בעבודה, אני רק מבקש שלא תאכלו את העובדים. אחרי חודשיים הוא מזמן אותם לשיחה תקופתית ומשבח אותם על עבודתם הנפלאה. בסוף השיחה הוא אומר: לא שאני רומז משהו, אבל אולי אתם יודעים לאן נעלמה המנקה?. לא בוס, הם עונים והוא מתנצל שחשד בהם. ברגע שהוא יוצא מהחדר שואג מנהיג הקניבלים: אוקיי, מי אכל את המנקה? אחד הקניבלים מודה בביישנות באשמה. אידיוט, נוזף בו המנהיג, אנחנו כאן חודשיים, אכלנו מנכלים, סמנכלים, מנהלי שיווק ויועצים ואף אחד לא הרגיש. היית חייב לאכול דווקא את המנקה ?

אלזם

New Member
אחד איחר לתור לרופא במקום להגיע לפני 7 איחר ובא ב-7 ועשרה. הוא בא ודופק על הדלת. הרופא אומר לעצמו בלב לא פותח. ההוא דופק חזק. תמות לא פותח אמר הרופא בליבו. ההוא דופק חזק. הרופא התרגז פתח תדלת הוא רואה רוסי עם סכין תקוע בבטן ואומר לו: מה ככה מה קרה לך שאחרת? אמר לו הרוסי: מה אתה לא רואה תקוע לי סכין בבטן אמר לו הרופא: היו צריכים לדקור אותך לפני 7 מה אתה בא עכשיו, הרופא התרגז הוציא לו תסכין מהבטן ותקע לו אותו בעין ואמר לו: לך לרופא עיניים הוא פתוח עד 8

אלזם

New Member
בדרן נכנס לפב אומרים לו: תספר בדיחה תצחיק אותנו אז הבדרן אומר: כשאתה רואה נגר ברחוב אתה מבקש ממנו שיכן לך כיסא?

אלזם

New Member
אחד מטייל בכותל. אחד אומר לו אתה רוצה שאברך אותך? אמר לו טוב. אמר לו: אם זה עם עיניים פתוחות זה 10 ש'ח ואם זה עם עיניים סגורות ונגיחות זה 20 ש'ח. אמר לו: אני רוצה עם עיניים סגורות ונגיחות. 'ההוא שבירך אותו פתח תעיניים לא מצא אותו ולא תארנק'

אלזם

New Member
אחד גונב תפוזים בפרדס. אמר לו: 'כתוב בתורה לא תגנוב'! אז הוא אומר: איה ייאיי איזה כייף גם לאכול תפוזים וגם לשמוע דבריי תורה

אלזם

New Member
אחד אומר לרב: 'אני יכול לישון באולם הרצאות'? ענה לו הרב: לא, תישן בחדר ותבוא לאולם הרצאות. אמר לו: איזה אויירה אתם עושים פה אפשר להישאר פה ולמות איתכם? עונה לו הרב: 'אתה יכול למות לבד אנחנו ביום ראשון הולכים הביתה'

אלזם

New Member
שני אקדמיים במסעדה. בצלחת יש קציצה גדולה וקציצה קטנה. אחד תקע את המזלג שלו בגדולה. אמר לו חברו: איך ככה תקעת את המזלג שלך בגדולה לא נימוסי. אומר לו : מה היית עושה אתה? עונה לו: אני הייתי תוקע תמזלג שלי בקטנה. אמר לו:נו אז הנה היא פה

אלזם

New Member
אחד אומר לרב: למה אתם כאלו שחורים? אז הרב עונה לו: זה הצבע הכי טוב. שאל אותו: למה? ענה לו הרב: למה הטילים במלחמת המפרץ עברו מעל בני ברק ונפלו ברמת גן? אמר לו: נו למה? הרב: כי ראו שהכל שחור אז אמרו טוב פה כבר היו

אלזם

New Member
שני נשים יושבות בבית קפה אחת אומרת לשנייה: מה ככה בעלך מאחר לך..? לכי תדעי איפה הוא מסתובב.. אז השנייה אומרת לה: למה את חושבת שלילי תחשבי חיובי אוליי תאונת דרכים אוליי משטרה אוליי חיזבאלה תחשבי חיובי

אלזם

New Member
בעל שומע את אשתו צועקת מהחדר: 'אין לי מה ללבוש' הבעל רץ מהר עם הס'קפ של הבית כדי לראות מה קרה. אומר לאשתו: מה זאת אומרת אין לי מה ללבוש? ומה זה? זה קליל ומה זה? זה חורפי? ומה זה? לבשתי ומה זה? לא בשביל סופר ומה זה? לבשתי ומה זה? לבשתי לבשתי בשתי ושתי ושתי היא הופכת להיות אשתו של אחשוורוש

אלזם

New Member
אחד מטייל בכותל. אחד שם עליו את היד-בירך אותו. הוא גם שם עליו את היד. ההההוא שואל אותו מה זה? אמר לו: 'פפתים'

אלזם

New Member
אחד שואל את הרב: למה לאיש ההוא יש משקפיים במצח? עונה לו הרב: 'תסתכל איך הוא נראה. הראש שלו זה דוד-שמש הוא צריך קולטים'!

אלזם

New Member
ישראלי,אנגלי וערבי הוצאו להורג ביריה. ראשון הוציאו את הישראלי, וכאשר כיוונו אליו את הרובים הוא צעק 'שיטפון!' ומהבלאגן שנוצר שם, הוא הצליח להמלט. לאחר מכן הוציאו את האנגלי, וכאשר כיוונו אליו את הרובים הוא החל לצעוק 'רעידת אדמה!' ומהבלאגן שנוצר שם, גם הוא הצליח להמלט. אחרון חביב הוציאו להורג את הערבי והוא החליט לעשות כפי שעשו שני קודמיו, וכאשר אליו את הרובים, הוא צעק 'אש!'

אלזם

New Member
בחור הפתיע את חברו בעיר אחרת וביקש ממנו רשות ללון אצלו למרות שלא הודיע מראש .' אין בעיה'ענה החבר ' האם אתה רוצה לישון באותו חדר עם בייבי או על מזרון על הרצפה בחדר האורחים?' הבחור שהיה רצוץ מעייפות של כל היום ופחד שלא יפריעו לו העדיף את המזרון בחדר האורחים ופרש מיד לישון . בבוקר כשהתעורר ראה חתיכה מדהימה מסתובבת בבית 'מי את?' שאל הבחור .' אני בייבי ' ענתה החתיכה ' ומי אתה ?' ' אני טמבל!!!' ענה הבחור .

אלזם

New Member
מה ההבדל בין נפילה מעשרים קומות לנפילה מקומה אחת? נפילה מעשרים קומות שומעים 'אהההההההההה הההההההההה בום' נפילה מקומה אחת שומעים 'בום הההההההההההההה ההההההההההה

אלזם

New Member
ילד מרוקאי אחד מביא הביתה נחש, מסדר אותו בכלוב זכוכית ומתכוון לגדל אותו. למחרת הוא חוזר הביתה מבית ספר ורואה את הנחש תלוי מת ואת אבא שלו עצבני בסלון. ' אבל למה?' שואל הילד. אז האבא עונה: 'אף אחד לא יגיד לי ששששש אצלי בבית.'

אלזם

New Member
אחד יושב בחתונה גרוזינית ואומר לזה שלידו: 'יה, החתן כ'כ מכוער ושעיר'. זה שלידו עונה לו: 'זוהי בכלל הכלה והיא הבת שלי'. האחד עונה: 'מצטער מצטער , לא ידעתי שאתה האבא שלה'. וזה עונה: 'אני לא אבא שלה , אני אמא שלה'.

חלק עליון