• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

הלכתי לאיבוד

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.

breslav

Member
שלום
התפטרתי ממקום עבודתי לפני כחודש וחצי ומאז אין לי רגע של מנוחה. נהפוך הוא, אני חשה שאני מאבדת את שפיותי. אין לי כ"כ תמיכה כי אני רווקה ואין לי בן זוג שיתמוך. משפחתי לא יודעת מה לעשות איתי וחבריי לא רבים.
> אני חוששת פן אאבד את שפיות דעתי או אזיק לעצמי בגלל הייאוש הנורא שנכנס בי.
> אני לא רואה מוצא למצב הנורא בו אני נמצאת וזקוקה לעזרה רבה.

תשובה:
בעזרהי"ת
שלום
מצטער על איחור ההתייחסות לאימיל שלך, כי כרגע נחתתי מאומאן שבאוקרייאנה.
עצם זה שאת דוברת אמת באופן קולח כזה ועם כל הלב, כבר מראה שיש לך עוד הרבה הרבה במה להתפאר בעולם הזה ואת עדיין חשובה מאוד בעיני הקב"ה ולכן אין לך להתייאש. כי מידת האמת היא אור ה' ובמיוחד בדור כזה שהאמת נעדרת ובודדים חיים עם מידת האמת. לכן לדעתי את חשובה מאוד לעולם ואולי את מאלה שהעולם קיים בזכותם. אל תזלזלי בעצמך ואל תיראי את עצמך בעין רעה. תתחילי לבדוק בינך לבין עצמך ותמצאי שיש בך הרבה טוב יקר שאין באחרים, ותחיי את עצמך ותשמחי את עצמך בטוב הזה. כי רביז"ל אומר שיש בכל אחד נקודה טובה ומיוחדת שאין בשום אדם אחר בעולם ואפילו לא אצל גדולי עולם.
אל תבהלי מזה שפוטרת מהעבודה, כי ישועת ה' כהרף עין, והוא זן ומפרנס לכל. מי שהחזיק אותך עד היום זה היה רק הקב"ה ולא היתה לו בזה בעיה כלל. לכן הוא יכול להמשיך להחזיק אותך ולפרנס אותך לנצח נצחים אל תדאגי. השתדלי לפנות כל יום שעה מזמנך ולילך למקום שלא יפריעו לך אחרים לדבר עם הקב"ה את כל אשר בליבך ותיראי כיצד הי"ת יושיע אותך וימלא כל מישאלותייך.

בעניין השדוך, לכל אחד יש שידוך ועם כל אחד אפשר להשתדך, רק אם זורקים את השכל ולא משתמשים בו. כי הוא עיקר המניעה
שנה טובה ומוצלחת.
אברהם..

breslav

Member
תגובה באימייל
שלום רב לך.
ב"ה אני מתחילה לראות אור בקצה המנהרה ומתפללת יום יום לבורא עולם שהפעם הדברים יהיו קבועים ומשמעותיים.
אני מתחילה התנסות בעבודה חדשה ביום שלישי ומי ייתן ושני הצדדים יהיו שבעי רצון ואתמקם בעבודה חדשה.
בנוסף נכנס בחור חדש לחיי, הוא מדבר רבות על הרצון שלו להקים משפחה ולהביא ילדים לעולם. מזה הרבה זמן לא פגשתי בחור מכוון מטרה וגם לא מתבייש לדבר עליה בכנות. לצערי רוב הבחורים היום רחוקים מלהראות רצינות כלשהי.
לשמחתי הרבה הוא הפתיע ויש לו זיקה לדת, הולך לביה"כ ביישוב בו הוא מתגורר להשלים מניין, צם בכיפור ומכבד את הדת.
אני מתפללת לבורא עולם שייתן וזהו זיווגי ואוכל להקים סופסופ בית כשר להיות שמחה ולשמח את הוריי ואחיי.
אני רוצה להודות לך על שמצאת זמן לענות לי ולהמשיך ולגלות עניין בחיי.
שיהיה שבוע טוב ומבורך מלא בבשורות טובות ושמחות.

odel12@013.net

New Member
זה מדהים לראות איך הדיבורים של רבנו ממש מחיים נפשות נכאבות ומצילים חיים ממש, ובפרט שהשם יתברך נתן לנו בדור הזה את הרב החשוב הרב אברהם ציון, תודה רבה clappp

סטָטוּס
סגור לתגובות נוספות.
חלק עליון