• ברוכים הבאים לפורום החדש של חסידות ברסלב

שעת האפס

nero

New Member
<span style='font-family:Arial'>הנני מעוניין בעזרתכם!!! לפני כחודשיים הצעתי להכניס סרט ששמו "שעת האפס" לערוץ 2 . הסרט מדבר על אמונה ובטחון מראה את העוצמה היהודית בדרך האמונה.
"ולמרבה הפלא קיבלתי תשובה לאקונית אשר מבטלת לאלתר את הרצון להקרין סרט זה לכלל עם ישראל".
רצוי לציין שהסרט סופר אקטואלי לזמן הזה, זמן של חשבון נפש והתלכדות והבנת המצב הקיים.
ומכיוון שאין מקריות בעולם אני פונה אליכם לבקשת עזרה.
אשמח לכל עצה...
לפרטים נוספים אורן 054:4276400</span>

אלזם

New Member
בס"ד !
תקשיב צדיק ...
יש לך איזה לינק שמקשר אל הסרט ?
או שאתה יכול לשלוח לי את הסרט ונחליט אם הוא מתאים לשידור לציבור הדתי ..

nero

New Member
הסרט נמצא באתר על טבעי אפשר לעשות חיפוש לסרט או באתר הדברות לסרטים הנצפים ביותר.
רצוני שהסרט יוקרן לכלל עם ישראל ולאו דווקא לציבור הדתי המחוזק והמתחזק.
הגיע הזמן לאחד את השורות והכוחות על מנת שנוכל לראות עוד בחיינו את ביאת משיח צדקנו.
מעבר לסרט הנ"ל יש ברשותי דרך פשוטה ומורכבת אשר תחולל טרנספורמציה בחיינו כעם. דרך תהליך מובנה וברור...
אני צריך חשיפה, כל אדם שיש באפשרותו ואו יכולתו ליצור דבר בנידון אשמח לתגובה.
בברכת יום קסום ונפלא ושבת שלום מבורך ושקט לכל עם ישראל
.

nero

New Member
התוכנית:המהפכה השקטה בארץ ישראל
המצב המוצע

מערכת חינוך המושתת על סובלנות וערכים, אשר יעניקו לילדנו אהבת אדם, פתיחות, קבלה, נתינה, ערכים ומוסר. מכאן יצאו גאוני הדור, ילדי האור, מלאי חמלה ואהבה. בעלי חוכמה בינה ודעת.
כולנו רואים ויודעים שחריפות שכלם של ילדנו הינה בעשרת מונים מאתנו. אפשר לתת להם מה שאנו החסרנו.(יש לרשותי תוכנית מדהימה בנדון, פשוטה לחלוטין ומורכבת כאן זה לא המקום לפתח את הנושא בהרחבה).
מערכת החינוך הנ"ל תיצור את אפקט הדומינו ותשליך על כל חלק בחיינו, אפקט זה יכול להיות כהרף עין, זה תלוי בכל אחד ואחת מאתנו זה עניין של רצון ופעולה מאתנו כבודדים המתלכדים יחד למטרה משותפת.
7 שנים מיום המהפכה זהו העתיד:
רמת פשיעה מהנמוכות בעולם.
בתי הכלא יהיו בתפוסה מהנמוכות בעולם.
בתי החולים בתפוסה של בין 10%-20% כתוצאה מרשת חינוך בריאה.
בתי משפט כמעט ואינם עוסקים בתיקים.
הפתרונות לסוגיות יהיו בין אדם לחברו.
מורים מהמעולים בעולם.
מבני חינוך ומדע ברבבות.
חלוקה צודקת של משאבים ועזרה לזולת.
אין עוני!אין רעב!
ילדינו יהיו הבוררים הגדולים ועושי הצדק בתבל כולה. כשם שיש רופאים ומדענים מעולים, גם אנשי צדק ואמת יש ויהיו ברבבות בס"ד.
והצדק והאמת יהיו נר לרגלינו.
בכדי לבצע את התוכנית הנ"ל אני מוכן להוביל את עם ישראל. לא כראש ממשלה אלה כמנהיג של דרך איני חושק בתארים כאלה ואחרים. עניין אחד מקנן בראשי והוא ילדינו לעתיד ואמירת תודה לדור שעוזב אותנו, הגיע הזמן להתעורר ולהוציא מתוכנו את האור. היום כוחות האופל והיצרים חזקים עד מאוד ויצר הרע במיוחד, אם נסכים לראות שזו האפלה שלנו, יהיה קל יותר לקום ממרבצנו ולעשות פעולה.
יש לרשותי ברוך השם את היכולות, הכוחות והעוצמות לבצע את המהלך הנ"ל, אני צריך את כוחכם והכוח בהסכמתכם.
יש באפשרותי בעזרתכם ורק בעזרתכם להגשים את חלומינו כיחידים וכעם להיות מי שאנחנו יכולים ורוצים להיות , יש בי החזון ולרשותכם מימושו.
תודה שלכם אורן.

אלזם

New Member
בס"ד
יפה מאוד כל הרעיונות והיוזמה...
אבל "שורה תחתונה" מה אנחנו צריכים לעשות ומה אתה עושה כרגע ?

נ.ב: חפשתי את הסרט ולא מצאתי אם תוכל לרשום קישור מדויק לסרט נשמח מאוד ...

אשת נח

New Member
שלום לך אורן!
אורן, אותיות -אור,נר ואון
עם ישראל זקוק לחזון
לשפע אור!
שידוע שנר השם נשמת אדם.
האם תוכל לפרוס משנתך?

רקפתי

New Member
בס"ד

עבור אלזם ואנשים הרוצים לדעת מי שולט בכל.
<a href='http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=887' target='_blank'>http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=887</a>
סרט ששווה צפיה באמת ובס"ד כל עם ישראל יזכה לראותו בקרוב.

אשת נח שמחתי לקבל את תגובתך. זו בעיה לפרוס משנה זו בכמה מילים על הכתב, על מנת שנוכל לקדם את הנושא צריך להקים את הגוף הכולל אנשים כמוני כמוך.
אוכל בשמחה להעביר אלייך חומר במייל על מצע התנועה בנוסף יש קישור במכתב זה לסרט שהייתי שמח אם תצפי בו.

אשת נח

New Member
תודה רקפת,
תודה אורן ,סירטך מאלף
יישר כוח
מי יתן ויצפו בו עם ישראל כולם.
יפנימו
ומתוך פנימיותם יצטרפו לקב"ה
ולשלוחיו.

על עשיו כבר כתבנו בפורום

אשת נח

New Member
שלום אורן
צפיתי שוב בסרט
הפעם בכיתי כמו רבים מהצופים בו.
האר"י הקדוש אמר שבימים אלו ,עד תשעה באב
צריך לבכות לפחות חצי שעה ביום.
לבכות על הבידוד ביננו לבין הקב"ה.
דרך הסרט שלך התרחבה התודעה לצער.
הקטע בו נקראה קריאת "שמע ישראל" הרעיד את הלב.
וגם שייך לפרשת השבוע "ואתחנן"
התפילה החשובה ביותר כתובה בפרשה שלנו:
"שמע ישראל"-פירוש : הבן ישראל!
כי שמיעה בשונה מהאזנה
היא שמיעת הלב.
שמיעה לשון משמעות.

nero

New Member
בס"ד
עבור לאלזם
מה שלומך?
זה הלינק לסרט שביקשת "שעת האפס" <a href='http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=887' target='_blank'>http://www.hidabroot.org/Site/ProDetile.asp?id=887</a>
אשת נח את מאוד מחזקת אותי. תודה על תגובתך אני מקווה שהקדוש ברוך יזכה אותנו ומישהו מכאן יוכל להכניס את הסרט להפצה ארצית בטלויזיה. זה יתן עליית מדרגה בהבנה ובחיזוק עם ישראל להתרחשויות העומדות לבוא על עם ישראל בס"ד לטובה ובמהרה משיח צדקנו יתגלה.
בקרוב אני אשלח לך במייל חומר בס"ד.
בברכת צום קל ויום טוב....

בס"ד בר"ה

שבוע שעבר.. ארגון "צהר" ארגן שבוע סמינר לבנות הצפון.. כולל בית מלון וכו' .. היה פשוט נפלא !!!! אשריהם !! .. ובאחד הימים הם הקרינו את הסרט "שעת האפס"

מדהים !!!

שה' יתברך ישלם שכרכם ... בזה ובבא לנצח !!

&-&

חלק עליון